Muškárske prúty

Ponúkaný sortiment muškárskych prútov

Stavba muškárskeho prútu je pre nás srdcová záležitosť. S najkvalitnejšími dostupnými materiálmi vieme postaviť prúty špičkových parametrov, ktoré sú precízne dielensky spracované podľa vašich požiadaviek. Blanky používame výhradne od CTS (NZ), očká a šróbenia od Snake Brand (USA) a korok od Cork4us (POR).

Muškárske prúty

CTS prúty a blanky

CTS prúty a blanky

Novozélandská firma CTS založená Stephenom Prattom v roku 1999 sa sústreduje na inovácie a vývoj blankov, nie so snahou vytvoriť niečo nové, len tak pre zmenu, ale aby každý jeden nový výrobok bol lepší a revolučnejší po technickej aj estetickej stránke. Tento neustály vývoj a krédo tvoriť kvalitu nie kvantitu, prispel k vynikajúcemu menu na celom svete.

Aktuálny cenník muškárskych prútov a blankov CTS

Afinity X

CTS Afinity X

Tieto blanky sú charakteristické rýchlou akciou a vysokým výkonom a sú zároveň najpopulárnejšími v celom sortimente firmy CTS.
Jednoduchá špirála VeroCore™ je v jadre každého 100% jednosmerného uhlíkového vlákna Affinity X.
Tento typ konštrukcie je považovaný za najúčinnejší spôsob udržania stability pri priečnom rezu počas ohýbania.
Vďaka svojej rýchlej akcií sa sa v dľžkacch 10, 10.6 a 11 ft výborne hodia na lov s Českou nymfou.

Afinity MX

CTS Afinity MX

Vysoko výkonné blanky, s hladkou a rýchlou akciou.
Séria Affinity MX sa môže pochváliť novým jadrom s variabilnou hmotnosťou CTS.
Táto nová špirálovitá technológia, ktorá vznikla vďaka túžbe vytvoriť ľahšie a efektívnejšie spracované polotovary, začína so špičkovou špirálovou výstužou na špičke a postupuje k silnejšej špirále, ktorá dodáva priečnu tuhosť známu v dedičstve Affinity.

Afinity M

CTS Afinity M

Jemnejšia verzia uznávaných blankov Afinity X.
Afinity M má o niečo vačšiu silu v špičke a stredne rýchlu akciu.

Quartz

CTS Quartz

Táto séria je postavená na vlastnom materiály CrystalGlass™.
Tieto vlákna sú v úžasnej čistote a dovoľujeme si povedať, že neexistuje na svete spoločnosť, ktorá to robí lepšia ko firma CTS.
Tieto blanky sa začali vyrábať od roku 2000 a od vtedy predstavuje táto séria najvyšší štandard pri použití jednosmerných sklených vlákien.
Vhodná na suchú mušku pre trpezlivých lovcov.

Revo

CTS Revo

Séria Revo má mierne progresívnu hornú polovicu s možnosťou ľahkého a plynulého ohybu.
Je určená pre rybarov loviacich veľké ryby v slanej vode.

Pacific Bay

Pacific Bay prúty a blanky

Viac ako 35 rokov Pacific Bay sa usiluje stať sa popredným dodávateľom komponentov pre odvetvie športového rybolovu. Teraz s celosvetovým uznaním, Pacific Bay International poskytuje zákazníkom na celom svete skvelé služby zákazníkom a vysoko kvalitné komponenty, ktoré im pomáhajú stavať skvelé rybárske prúty.

ARCTOS

Pacific Bay ARCTOS

Pacific Bay Arctos je séria nových muškárskych blankov od PacificBay s rýchlou akciou v neštandartných dľžkach vo farebnom prevedení Metallic Brown Satin.

QUICKLINE

Pacific Bay QUICKLINE

Pacific Bay Quickline sú vyrobené z uhlíku s vysokým modulom pružnosti a ohybu, z čoho vyplýva že sa jedná o extrémne ľahké a veľmi rýchle blanky v čiernom laku.

TRADITION ll

Pacific Bay TRADITION ll

Pacific Bay tradition ll sú osvedčené blanky s dlhodobou tradíciou, priebežne inovované s MOD-FAST akciou, v matne šedom laku.